Narciarstwo alpejskie

Pompki na barki Możliwość komentowania Narciarstwo alpejskie została wyłączona 175
Narciarstwo alpejskie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (23)Wielu ludzi po prostu nie może spokojnie żyć bez osiągnięcia zawrotnych prędkości przynajmniej raz w tygodniu. Jedni łamią przepisy drogowe, co jest naprawdę karygodne i nie powinno być najmniejszego pobłażania z tego powodu, inni biorą udział w sportowych wyścigach samochodowych pojazdów różnych marek i maści, jeszcze inni, jak Adam Małysz czy Kamil Stoch, rozpędzają się w torach na skoczniach narciarskich by osiągnąć jak największą prędkość na przeskoczenie nad bulą i wygrywanie konkursów na olimpiadach zimowych i mistrzostwach świata. Niektórzy idą dalej i wykonują skoki spadochronowe z dużych wysokości tylko po to by poczuć na własnej skórze ten pęd i prędkość oraz dreszczyk emocji.
To właśnie odróżnia narciarstwo alpejskie od innych zjazdów po śnieżnej tafli. Zjazd w narciarstwie alpejskim to chyba największe prędkości jakie może osiągnąć człowiek na śniegu bez specjalistycznego i drogiego sprzętu. Oczywiście narty to nie mały wydatek ale zadowolenie z najlepszego przejazdu w życiu jest tego warte.
Zjazdy to świetna frajda i zabawa dla całej rodziny. W narciarstwie alpejskim liczą się jednak nie krajobrazy, tylko czas osiągnięty na mecie.

Zobacz także:

Author

Related Articles

Search

Back to Top