Jak jeździć na rowerze w trakcie zimy?

Pompki diamentowe Możliwość komentowania Jak jeździć na rowerze w trakcie zimy? została wyłączona 258
Jak jeździć na rowerze w trakcie zimy?
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

rp_zawody52.jpgZimą bardzo często rezygnujemy z aktywności fizycznej. Podczas mroźnych dni wolimy usiąść przed telewizorem lub wsunąć się pod koc z ulubioną książką. Zwykle szukamy tylko wymówek, aby nie korzystać z żadnej dyscypliny sportowej. Jeśli więc zazwyczaj jeździliśmy na rowerze, mówimy, że zimą nie możemy tego robić. A prawda jest przecież zupełnie inna.

Nawet podczas najmroźniejszych dni możemy spokojnie jeździć na rowerze. Gdy jednak na drodze panuje lód, zrezygnujmy z przejażdżek na świeżym powietrzu. Zamiast tego możemy wybrać się np. na siłownię. To na niej skorzystamy z wielu, specjalnych rowerków stacjonarnych. Będziemy mogli na nich popracować nad swoją kondycją. Dodatkowo, jeśli takie sprzęty naprawdę nam się spodobają, spokojnie zakupimy je do swoich domów. Wtedy nie będziemy mieć już żadnej wymówki, aby zaprzestać się ruszać.

Żadna pora roku nie uniemożliwia nam uprawiania sportów. Jeśli tylko mamy na to ochotę, spokojnie możemy jeździć na rowerze stacjonarnym nawet podczas mroźnej zimy.

Zobacz także:

Author

Related Articles

Search

Back to Top